Komende zaterdag 28 juni neemt Kim Peeters deel aan het Nederlands Kampioenschap voor solisten georganiseerd door de KNMO in Berlicum. Kim is op 23 maart jl. Limburgs Kampioen geworden en daardoor geplaatst voor dit Kampioenschap. Zij staat olv van instructeur Roy Derks en treed om 18.00 uur op in de eerste divisie sectie dwarsfluit. Kim en Roy heel veel succes toegewenst komende zaterdag.

 

 

 

Het nieuws in Limburg

Lid worden?

Lid worden? Dat kan!

Als u lid wilt worden van onze vereniging, verzoeken we u vriendelijk contact op te nemen met de desbetreffende persoon.

Ook sponseren?

Het blijft lastig voor een vereniging als Schutterij, Fluit- en Tamboerkorps St. Hubertus Kessel te blijven bestaan. Daarom zijn we altijd op zoek naar mensen / bedrijven die onze vereniging willen steunen. Denkt u dat wij iets voor elkaar kunnen betekenen, neem dan vrijblijvend contact op met de voorzitter.