Oproep Reünie

In 2010 viert St. Hubertus haar 125 jarig bestaansfeest een van de festiviteiten die plaats gaan vinden is het organiseren van een reünie. De organisatie hiervan is op zoek naar adressen van oud leden, eenieder die adressen weet of oud leden zelf willen wij vriendelijk verzoeken deze door te geven aan Ton Bol.

Dit kan per tel 077-4621211 of 06-28233874.
U kunt ook mailen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. .

Namens de organisatie alvast van harte bedankt.

Lid worden?

Lid worden? Dat kan!

Als u lid wilt worden van onze vereniging, verzoeken we u vriendelijk contact op te nemen met de desbetreffende persoon.

Ook sponseren?

Het blijft lastig voor een vereniging als Schutterij, Fluit- en Tamboerkorps St. Hubertus Kessel te blijven bestaan. Daarom zijn we altijd op zoek naar mensen / bedrijven die onze vereniging willen steunen. Denkt u dat wij iets voor elkaar kunnen betekenen, neem dan vrijblijvend contact op met de voorzitter.