Jubilarissen St. Hubertus.

Zaterdag 9 november 2019 zijn tijdens het Jaarlijkse Hubertusfeest 2 jubilarissen gehuldigd door het bestuur. Buksmeester Jac Naus 50 jaar lid en tevens Koning 2019, Cristiean Sonderkamp Bestuurslid 40 Jaar lid en door omstandigheden verhinderd Johan Geraets muzikant na een gloedvolle toespraak kregen zij een blijvende herinnering en een bos bloemen aangeboden. Namens St. Hubertus van Harte Proficiat.

 

Het nieuws in Limburg

Lid worden?

Lid worden? Dat kan!

Als u lid wilt worden van onze vereniging, verzoeken we u vriendelijk contact op te nemen met de desbetreffende persoon.

Ook sponseren?

Het blijft lastig voor een vereniging als Schutterij, Fluit- en Tamboerkorps St. Hubertus Kessel te blijven bestaan. Daarom zijn we altijd op zoek naar mensen / bedrijven die onze vereniging willen steunen. Denkt u dat wij iets voor elkaar kunnen betekenen, neem dan vrijblijvend contact op met de voorzitter.