Zondag 17 januari hebben twee solisten van St. Hubertus met succes deelgenomen aan het solisten concours van de LBT in Wanssum. Jeroen Houtappels die uitkwam in de 4e divisie behaalde een 1e prijs met 83 punten. Rick Sonderkamp die uitkwam in de 4e divisie behaalde ook 83 punten en een 1e prijs. Jeroen en Rick kwamen ook als duo uit in de 4e divisie en behaalden eveneens 83 punten en waren daarmee de besten in hun divisie. Jeroen, Rick en hun instructeur Jac. Vercoulen van Harte Proficiat met dit prima resultaat.

Het nieuws in Limburg

Lid worden?

Lid worden? Dat kan!

Als u lid wilt worden van onze vereniging, verzoeken we u vriendelijk contact op te nemen met de desbetreffende persoon.

Ook sponseren?

Het blijft lastig voor een vereniging als Schutterij, Fluit- en Tamboerkorps St. Hubertus Kessel te blijven bestaan. Daarom zijn we altijd op zoek naar mensen / bedrijven die onze vereniging willen steunen. Denkt u dat wij iets voor elkaar kunnen betekenen, neem dan vrijblijvend contact op met de voorzitter.