Heden bereikte ons het droevige bericht dat onze schuttersvriend Corné van de Winkel  gisteren 20 juli na een ernstige ziekte op 57 jarige leeftijd is overleden. Corné werd in 2002 lid van St. Hubertus en werd in 2004 benoemd tot bestuurslid. Ook was hij buksmeester en lid van de schietcommissie en in 2008 veroverde hij de Konings titel. In Corné verliezen we niet alleen een gewaardeerd lid maar ook een vriend we zullen hem missen. Donderdag  24 juli a.s. zullen wij hem begeleiden naar de kerk aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatsvinden.  

 

 

Het nieuws in Limburg

Lid worden?

Lid worden? Dat kan!

Als u lid wilt worden van onze vereniging, verzoeken we u vriendelijk contact op te nemen met de desbetreffende persoon.

Ook sponseren?

Het blijft lastig voor een vereniging als Schutterij, Fluit- en Tamboerkorps St. Hubertus Kessel te blijven bestaan. Daarom zijn we altijd op zoek naar mensen / bedrijven die onze vereniging willen steunen. Denkt u dat wij iets voor elkaar kunnen betekenen, neem dan vrijblijvend contact op met de voorzitter.