Afgelopen dinsdag 1 september heeft Marcel Nabben eigenaar van Phicoop Kessel de cheque overhandigd behorende bij de actie om de bonnen van het statie geld te deponeren in de speciale bus die er hing voor het nieuwe geweer van St. Hubertus. Namens St. Hubertus namen Angela Verstraeten en Jacques v/d Beuken namens St. Hubertus de cheque in ontvangst. St. Hubertus bedankt zowel Marcel Nabben en de klanten van de Phicoop voor de spontane giften die de afgelopen tijd zijn geweest.

 


 

 

 

 

 

 

Het nieuws in Limburg

Lid worden?

Lid worden? Dat kan!

Als u lid wilt worden van onze vereniging, verzoeken we u vriendelijk contact op te nemen met de desbetreffende persoon.

Ook sponseren?

Het blijft lastig voor een vereniging als Schutterij, Fluit- en Tamboerkorps St. Hubertus Kessel te blijven bestaan. Daarom zijn we altijd op zoek naar mensen / bedrijven die onze vereniging willen steunen. Denkt u dat wij iets voor elkaar kunnen betekenen, neem dan vrijblijvend contact op met de voorzitter.