Zondag 25 Maart worden de Limburgse Kampioenscappen voor solisten van de Limburgse Bond van Tamboerkorpsen georganiseerd.Voor deze titelstrijd die gehouden worden in Mederslo hebben zich Merel Van Asseldonk, Jeroen Houtappels en Rick Sonderkamp geplaatst. Als eerste deelnemers zal het duo Jeroen en Rick s,morgens om 09.00 uur plaatsnemen op het podium waarna Merel en Rick aan de beurt zijn als solist. om 12.30 uur is de prijs uitreiking. Namens St. Hubertus alle drie veel succes op deze titelstrijd.

Het nieuws in Limburg

Lid worden?

Lid worden? Dat kan!

Als u lid wilt worden van onze vereniging, verzoeken we u vriendelijk contact op te nemen met de desbetreffende persoon.

Ook sponseren?

Het blijft lastig voor een vereniging als Schutterij, Fluit- en Tamboerkorps St. Hubertus Kessel te blijven bestaan. Daarom zijn we altijd op zoek naar mensen / bedrijven die onze vereniging willen steunen. Denkt u dat wij iets voor elkaar kunnen betekenen, neem dan vrijblijvend contact op met de voorzitter.