Najaarsconcert 2017

 

Op zondag 8 oktober 2017 organiseert St. Hubertus haar jaarlijkse najaarsconcert.
Dit jaar in samenwerking met Dialekgroep Angers uit Kessel en Drumband & Majorettenkorps Maasbree.

Als je van muziek houdt mag je dit concert niet missen want:
1) Zondagmiddag 8 oktober is nog een lege plek in jouw agenda!
2) Het is lekker dichtbij: Gewoon in Gemeenschapshuis De Poart in Kessel!
3) Met een drankje erbij kun jij op de gezelligste locatie van Kessel rustig genieten van alles wat er die middag muzikaal wordt aangeboden.
4) De 3 deelnemende verenigingen staan garant voor een gevarieerd programma met voor ieder wat wils!
5) De muzikanten zullen hun uiterste best doen om jou muzikaal in de watten te leggen!
6) Na afloop van het concert ben jij van harte welkom om je aan te melden als nieuw lid van St. Hubertus Kessel!
7) Je hoeft geen kaarten te kopen want de entree is GRATIS!
8) Stilzitten is niet verplicht: Waarom zou je?
9) Ieder najaarsconcert bij St. Hubertus Kessel is uniek, de samenstelling van verenigingen is nooit hetzelfde.
10) Als je er niet bij bent, moet je weer een héél jaar wachten op ons volgende najaarsconcert!

Locatie:                                                                   Tijdstip:
Gemeenschapshuis De Poart                          14:00u-16:00u
Markt 2                                                                  
5995 BB Kessel  

Concertlogo 2017

Het nieuws in Limburg

 • Opkomst hoger dan in 2014, Limburg hekkensluiter

  De opkomst bij de Europese verkiezingen donderdag was 41,8 procent, zo blijkt uit de gegevens van de Verkiezingsdienst van het ANP. Dat is meer dan bij de vorige Europese verkiezingen in 2014. Toen stemde 37,3 procent van alle kiesgerechtigden. Voor het eerst sinds 1989 kwam de opkomst boven de 40 procent uit.

 • Vera Tax heeft plek in Europarlement: ‘Het voelt een beetje of ik naar de brugklas ga’

  Heel lang stonden de peilingen voor de PvdA op niet meer dan drie zetels. Daarmee leken de kansen voor Vera Tax uit Venlo, plaats vijf, op een plek in het Europees Parlement verkeken. De partij krabbelde op en zondagavond kon Tax alsnog haar feestje gaan vieren. Ze gaat naar Brussel.

 • Een op drie inwoners Heerlen stemt op PvdA

  In Heerlen, thuisstad van Frans Timmermans, is zijn PvdA verreweg de grootste partij geworden. De sociaaldemocraten kregen 35,1 procent van de stemmen. Vijf jaar geleden kwam de PvdA in Heerlen uit op 7,6 procent.

 • De uitslag van de Europese verkiezingen in jouw gemeente
  De uitslag van de Europese verkiezingen wordt zondagavond vanaf 23:00 uur bekendgemaakt.
 • Linda Verboeket Nederlands kampioen sprong

  Linda Verboeket van Sportclub Pareja uit Panningen heeft deelgenomen aan de Nederlandse kampioenschappen turnen dames 2e divisie. Hiervoor wist zij zich eerder te plaatsen middels diverse voorrondes. Op zaterdag 25 mei nam zij deel aan de meerkampfinale en op zondag aan de toestelfinales sprong en brug. Op sprong legde zij beslag op de Nederlandse titel.

 • De slag om de lange haren

  De zaal is gevuld met jonge vrouwen met bijzonder lang haar. Sommigen zijn tevens voorzien van meerdere lagen lovehandles en een stevige derrière. Vraag: waarom trekken vrouwen regelmatig aan elkaars haren als ze zware ruzie hebben? Antwoord: geen idee.

Lid worden?

Lid worden? Dat kan!

Als u lid wilt worden van onze vereniging, verzoeken we u vriendelijk contact op te nemen met de desbetreffende persoon.

Ook sponseren?

Het blijft lastig voor een vereniging als Schutterij, Fluit- en Tamboerkorps St. Hubertus Kessel te blijven bestaan. Daarom zijn we altijd op zoek naar mensen / bedrijven die onze vereniging willen steunen. Denkt u dat wij iets voor elkaar kunnen betekenen, neem dan vrijblijvend contact op met de voorzitter.