Op 2e kerstdag luisteren wij samen met het koor Aodemnoet traditie getrouw de H Mis op aanvang 10.00 uur. Na enkele jaren zullen wij ook weer samen met het koor een tweetal werken ten gehore brengen. Na afloop van de Mis is er weer een gezellige bijeenkomst in ons clublokaal de Witmaeker waarvoor alle leden en aanhang van harte welkom zijn. De muzikanten en instructeur hopen jullie op 2e kerstdag te mogen begroeten in de Kerk en aansluitend in de Witmaeker.

Het nieuws in Limburg

Lid worden?

Lid worden? Dat kan!

Als u lid wilt worden van onze vereniging, verzoeken we u vriendelijk contact op te nemen met de desbetreffende persoon.

Ook sponseren?

Het blijft lastig voor een vereniging als Schutterij, Fluit- en Tamboerkorps St. Hubertus Kessel te blijven bestaan. Daarom zijn we altijd op zoek naar mensen / bedrijven die onze vereniging willen steunen. Denkt u dat wij iets voor elkaar kunnen betekenen, neem dan vrijblijvend contact op met de voorzitter.